Activities / Schedule

In each camping session there are two sets of activities to choose from (activities A or B). This allows children to see the animals which they are really interested in. Each group visits all the locations and houses in the zoo but the zoo caretakers organize different events for activities A and B.

When applying online, after choosing the camping session you can also choose which set of activities your child would prefer to take part in. If you like both sets, mark „mindegy” („whichever”), in which case the child will be placed in the group that fits their age.

Activities run by zoo caretakers are marked in blue on the timetable. During these activities children have the possibility to get close to animals, feed and stroke them.

The rest of the activities are held by our teachers who had been trained in zoo-pedagogy courses.
The programme contains lots of games and handicraft activities as well.

Some more details about programme components are available if you click the camera icon next to each.

Programme A
monday tuesday wednesday thursday friday
7:30 Gyülekező Gyülekező Gyülekező Gyülekező Gyülekező
8:00 Ismerkedés Játszótéri játék Játszótéri játék Játszótéri játék Játszótéri játék
9:00 Tízórai Tízórai Tízórai Tízórai Tízórai
10:00 Zebrák, flamingók, kaffer szarvasvarjak, szavanna kifutó Kertész leszek Zoopedagógiai foglalkozás Pampák világa - Dél-Amerika kifutó és Xantus ház Borjúfókák, pingvinek
11:00 Szavanna ház lakói - orrszarvúk, mongúzok, földimalacok Különleges madarak- keselyűk, sisakos kazuár, keák Családok a szavannán-Zsiráfok, szurikáták Xantus ház állatai, papagájok, langúrok Az állatkert akrobatái- Fókák, medvék
12:00 Ebéd Ebéd Ebéd Ebéd Ebéd
13:00 Ragadozók- medvék, tigrisek, oroszlánok, ázsiai vadkutyák Állatbemutató Tanyavilág Élet a parasztudvarban - kecskék, tehenek Szelíd óriások-elefántok, vízilovak Cápasuli
14:00 Fotózás állattal Mikrokozmosz- rovaros előadás Sünispotály Főemlősök Varázshegy kiállításai
15:00 Krokodilház, Japánkert, Lepkekert 3D mozi Kecskesimogató, tevék, alpakák Madagaszkár ház, makik, teknősök
16:00 Uzsonna Uzsonna Uzsonna Uzsonna Uzsonna
16:30 Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo
17:30
Programme B
monday tuesday wednesday thursday friday
7:30 Gyülekező Gyülekező Gyülekező Gyülekező Gyülekező
8:00 Ismerkedés Játék, kézműves foglalkozás Játék, kézműves foglalkozás Játék, kézműves foglalkozás Játék, kézműves foglalkozás
9:00 Tízórai Tízórai Tízórai Tízórai Tízórai
10:00 Fotózás Ragadozók Biodóm Kirándulás a trópusokon- Pálmaház Varázshegy kiállításai
11:00 Az állatkert akrobatái- Fókák, medvék Szavanna ház lakói - orrszarvúk, mongúzok, földimalacok Vadállatmentés Akvárium, krokodilház Állatorvosok
12:00 Ebéd Ebéd Ebéd Állatbemutató Ebéd
13:00 Kígyók bűvöletében- Mérgesház Cápasuli Szelíd óriások-elefántok, vízilovak Ebéd Mikrokozmosz- rovaros előadás
14:00 Ausztrália különös erszényesei 3D mozi Főemlősök Családok a szavannán-Zsiráfok, szurikáták Varázshegy kiállításai
15:00 Uzsonna Uzsonna Uzsonna Uzsonna Uzsonna
16:00 Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo
Programme A
monday
7:30 Gyülekező
8:00 Ismerkedés
9:00 Tízórai
10:00 Zebrák, flamingók, kaffer szarvasvarjak, szavanna kifutó
11:00 Szavanna ház lakói - orrszarvúk, mongúzok, földimalacok
12:00 Ebéd
13:00 Ragadozók- medvék, tigrisek, oroszlánok, ázsiai vadkutyák
14:00 Fotózás állattal
15:00 Krokodilház, Japánkert, Lepkekert
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
tuesday
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Kertész leszek
11:00 Különleges madarak- keselyűk, sisakos kazuár, keák
12:00 Ebéd
13:00 Állatbemutató
14:00 Mikrokozmosz- rovaros előadás
15:00 3D mozi
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
wednesday
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Zoopedagógiai foglalkozás
11:00 Családok a szavannán-Zsiráfok, szurikáták
12:00 Ebéd
13:00 Tanyavilág Élet a parasztudvarban - kecskék, tehenek
14:00 Sünispotály
15:00 Kecskesimogató, tevék, alpakák
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
thursday
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Pampák világa - Dél-Amerika kifutó és Xantus ház
11:00 Xantus ház állatai, papagájok, langúrok
12:00 Ebéd
13:00 Szelíd óriások-elefántok, vízilovak
14:00 Főemlősök
15:00 Madagaszkár ház, makik, teknősök
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
friday
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Borjúfókák, pingvinek
11:00 Az állatkert akrobatái- Fókák, medvék
12:00 Ebéd
13:00 Cápasuli
14:00 Varázshegy kiállításai
15:00 Varázshegy kiállításai
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
Programme B
monday
7:30 Gyülekező
8:00 Ismerkedés
9:00 Tízórai
10:00 Fotózás
11:00 Az állatkert akrobatái- Fókák, medvék
12:00 Ebéd
13:00 Kígyók bűvöletében- Mérgesház
14:00 Ausztrália különös erszényesei
15:00 Uzsonna
16:00 Búcsúzoo
tuesday
7:30 Gyülekező
8:00 Játék, kézműves foglalkozás
9:00 Tízórai
10:00 Ragadozók
11:00 Szavanna ház lakói - orrszarvúk, mongúzok, földimalacok
12:00 Ebéd
13:00 Cápasuli
14:00 3D mozi
15:00 Uzsonna
16:00 Búcsúzoo
wednesday
7:30 Gyülekező
8:00 Játék, kézműves foglalkozás
9:00 Tízórai
10:00 Biodóm
11:00 Vadállatmentés
12:00 Ebéd
13:00 Szelíd óriások-elefántok, vízilovak
14:00 Főemlősök
15:00 Uzsonna
16:00 Búcsúzoo
thursday
7:30 Gyülekező
8:00 Játék, kézműves foglalkozás
9:00 Tízórai
10:00 Kirándulás a trópusokon- Pálmaház
11:00 Akvárium, krokodilház
12:00 Állatbemutató
13:00 Ebéd
14:00 Családok a szavannán-Zsiráfok, szurikáták
15:00 Uzsonna
16:00 Búcsúzoo
friday
7:30 Gyülekező
8:00 Játék, kézműves foglalkozás
9:00 Tízórai
10:00 Varázshegy kiállításai
11:00 Állatorvosok
12:00 Ebéd
13:00 Mikrokozmosz- rovaros előadás
14:00 Varázshegy kiállításai
15:00 Uzsonna
16:00 Búcsúzoo