program/ órarend

A  Zoo Tábor 2021-ben is egy programot kínál a gyerekeknek. A jelentkezési felületen nincs is lehetőség a programválasztásra.  

Az órarendben kékkel jelöltük azokat az alkalamakat, amelyeket szakképzett gondozók tartanak. Ilyenkor - az állatkert aktuális szabályzatához igazodva - van lehetőségünk az állatokhoz közelebb kerülni.

Az órarend többi programját pedagógusaink tartják, akik korábban zoopedagógiai képzésen vettek részt.

A programváltozás jogát a szervező fenntartja. 

2021-es őszi táborunk tervezett programja:


 

 

A program
hétfő kedd szerda csütörtök péntek
7:30 Gyülekező Gyülekező Gyülekező Gyülekező Gyülekező
8:00 Ismerkedés Játszótéri játék Játszótéri játék Játszótéri játék Játszótéri játék
9:00 Tízórai Tízórai Tízórai Tízórai Tízórai
10:00 Nagy-tó és környéke Zoopedagógiai foglalkozás Pálmaház Kisszikla állatai Főemlősök
11:00 Pampák világa - Dél-Amerika kifutó és Xantus ház Családok a szavannán-Zsiráfok, szurikáták Az állatkert akrobatái- Fókák, medvék Szavanna ház lakói - orrszarvúk, mongúzok, földimalacok Kertész leszek
12:00 Ebéd Ebéd Ebéd Ebéd Ebéd
13:00 Háztáji állatok, hobbiállatok, haszonállatok Szelíd óriások-elefántok, vízilovak Ausztrália különös erszényesei Állatkerti kalandok Kígyók bűvöletében- Mérgesház
14:00 Fotózás állattal Háztáji állatok, hobbiállatok, haszonállatok Lovak, dámok Varázshegy kiállításai Madagaszkár ház, makik, teknősök
15:00 Mikrokozmosz- rovaros előadás Krokodilház, Japánkert, Lepkekert India ház, Xantus ház 3D mozi Különleges madarak- keselyűk, sisakos kazuár, keák
16:00 Uzsonna Uzsonna Uzsonna Uzsonna Uzsonna
16:30 Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo
17:30
B program
hétfő kedd szerda csütörtök péntek
7:30 Gyülekező Gyülekező Gyülekező Gyülekező Gyülekező
8:00 Ismerkedés Játszótéri játék Játszótéri játék Játszótéri játék Játszótéri játék
9:00 Tízórai Tízórai Tízórai Tízórai Tízórai
10:00 Nagy-tó és környéke Zoopedagógiai foglalkozás Pálmaház Kisszikla állatai Főemlősök
11:00 Pampák világa - Dél-Amerika kifutó és Xantus ház Családok a szavannán-Zsiráfok, szurikáták Az állatkert akrobatái- Fókák, medvék Szavanna ház lakói - orrszarvúk, mongúzok, földimalacok Kertész leszek
12:00 Ebéd Ebéd Ebéd Ebéd Ebéd
13:00 Háztáji állatok, hobbiállatok, haszonállatok Szelíd óriások-elefántok, vízilovak Ausztrália különös erszényesei Állatkerti kalandok Kígyók bűvöletében- Mérgesház
14:00 Fotózás állattal Ragadozók- medvék, tigrisek, oroszlánok, ázsiai vadkutyák Lovak, dámok Varázshegy kiállításai Madagaszkár ház, makik, teknősök
15:00 Mikrokozmosz- rovaros előadás Krokodilház, Japánkert, Lepkekert India ház, Xantus ház 3D mozi Különleges madarak- keselyűk, sisakos kazuár, keák
16:00 Uzsonna Uzsonna Uzsonna Uzsonna Uzsonna
16:30 Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo
17:30
A program
hétfő
7:30 Gyülekező
8:00 Ismerkedés
9:00 Tízórai
10:00 Nagy-tó és környéke
11:00 Pampák világa - Dél-Amerika kifutó és Xantus ház
12:00 Ebéd
13:00 Háztáji állatok, hobbiállatok, haszonállatok
14:00 Fotózás állattal
15:00 Mikrokozmosz- rovaros előadás
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
kedd
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Zoopedagógiai foglalkozás
11:00 Családok a szavannán-Zsiráfok, szurikáták
12:00 Ebéd
13:00 Szelíd óriások-elefántok, vízilovak
14:00 Háztáji állatok, hobbiállatok, haszonállatok
15:00 Krokodilház, Japánkert, Lepkekert
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
szerda
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Pálmaház
11:00 Az állatkert akrobatái- Fókák, medvék
12:00 Ebéd
13:00 Ausztrália különös erszényesei
14:00 Lovak, dámok
15:00 India ház, Xantus ház
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
csütörtök
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Kisszikla állatai
11:00 Szavanna ház lakói - orrszarvúk, mongúzok, földimalacok
12:00 Ebéd
13:00 Állatkerti kalandok
14:00 Varázshegy kiállításai
15:00 3D mozi
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
péntek
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Főemlősök
11:00 Kertész leszek
12:00 Ebéd
13:00 Kígyók bűvöletében- Mérgesház
14:00 Madagaszkár ház, makik, teknősök
15:00 Különleges madarak- keselyűk, sisakos kazuár, keák
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
B program
hétfő
7:30 Gyülekező
8:00 Ismerkedés
9:00 Tízórai
10:00 Nagy-tó és környéke
11:00 Pampák világa - Dél-Amerika kifutó és Xantus ház
12:00 Ebéd
13:00 Háztáji állatok, hobbiállatok, haszonállatok
14:00 Fotózás állattal
15:00 Mikrokozmosz- rovaros előadás
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
kedd
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Zoopedagógiai foglalkozás
11:00 Családok a szavannán-Zsiráfok, szurikáták
12:00 Ebéd
13:00 Szelíd óriások-elefántok, vízilovak
14:00 Ragadozók- medvék, tigrisek, oroszlánok, ázsiai vadkutyák
15:00 Krokodilház, Japánkert, Lepkekert
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
szerda
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Pálmaház
11:00 Az állatkert akrobatái- Fókák, medvék
12:00 Ebéd
13:00 Ausztrália különös erszényesei
14:00 Lovak, dámok
15:00 India ház, Xantus ház
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
csütörtök
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Kisszikla állatai
11:00 Szavanna ház lakói - orrszarvúk, mongúzok, földimalacok
12:00 Ebéd
13:00 Állatkerti kalandok
14:00 Varázshegy kiállításai
15:00 3D mozi
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
péntek
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Főemlősök
11:00 Kertész leszek
12:00 Ebéd
13:00 Kígyók bűvöletében- Mérgesház
14:00 Madagaszkár ház, makik, teknősök
15:00 Különleges madarak- keselyűk, sisakos kazuár, keák
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30