program/ órarend

Zoo Tábor 2023-ban egy programot kínál a gyerekeknek. A jelentkezési felületen nincs  lehetőség a programválasztásra.  

Az órarendben kékkel jelöltük azokat az alkalamakat, amelyeket szakképzett gondozók tartanak. Ilyenkor - az állatkert aktuális szabályzatához igazodva - van lehetőségünk az állatokhoz közelebb kerülni.

Az órarend többi programját pedagógusaink tartják, akik korábban zoopedagógiai képzésen vettek részt.

Az A program a 2022 nyári táborunk programja, a B program a 2023 téli zoo táborunk pogramja. 

A programváltozás jogát a szervező fenntartja! 

 


 

 

A program
hétfő kedd szerda csütörtök péntek
7:30 Gyülekező Gyülekező Gyülekező Gyülekező Gyülekező
8:00 Ismerkedés Játszótéri játék Játszótéri játék Játszótéri játék Játszótéri játék
9:00 Tízórai Tízórai Tízórai Tízórai Tízórai
10:00 Zebrák, flamingók, kaffer szarvasvarjak, szavanna kifutó Kertész leszek Zoopedagógiai foglalkozás Pampák világa - Dél-Amerika kifutó és Xantus ház Borjúfókák, pingvinek
11:00 Szavanna ház lakói - orrszarvúk, mongúzok, földimalacok Különleges madarak- keselyűk, sisakos kazuár, keák Családok a szavannán-Zsiráfok, szurikáták Xantus ház állatai, papagájok, langúrok Az állatkert akrobatái- Fókák, medvék
12:00 Ebéd Ebéd Ebéd Ebéd Ebéd
13:00 Ragadozók- medvék, tigrisek, oroszlánok, ázsiai vadkutyák Állatbemutató Tanyavilág Élet a parasztudvarban - kecskék, tehenek Szelíd óriások-elefántok, vízilovak Cápasuli
14:00 Fotózás állattal Mikrokozmosz- rovaros előadás Sünispotály Főemlősök Varázshegy kiállításai
15:00 Krokodilház, Japánkert, Lepkekert 3D mozi Kecskesimogató, tevék, alpakák Madagaszkár ház, makik, teknősök
16:00 Uzsonna Uzsonna Uzsonna Uzsonna Uzsonna
16:30 Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo
17:30
B program
hétfő kedd szerda csütörtök péntek
7:30 Gyülekező Gyülekező Gyülekező Gyülekező Gyülekező
8:00 Ismerkedés Játék, kézműves foglalkozás Játék, kézműves foglalkozás Játék, kézműves foglalkozás Játék, kézműves foglalkozás
9:00 Tízórai Tízórai Tízórai Tízórai Tízórai
10:00 Fotózás Ragadozók Biodóm Kirándulás a trópusokon- Pálmaház Varázshegy kiállításai
11:00 Az állatkert akrobatái- Fókák, medvék Szavanna ház lakói - orrszarvúk, mongúzok, földimalacok Vadállatmentés Akvárium, krokodilház Állatorvosok
12:00 Ebéd Ebéd Ebéd Állatbemutató Ebéd
13:00 Kígyók bűvöletében- Mérgesház Cápasuli Szelíd óriások-elefántok, vízilovak Ebéd Mikrokozmosz- rovaros előadás
14:00 Ausztrália különös erszényesei 3D mozi Főemlősök Családok a szavannán-Zsiráfok, szurikáták Varázshegy kiállításai
15:00 Uzsonna Uzsonna Uzsonna Uzsonna Uzsonna
16:00 Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo
A program
hétfő
7:30 Gyülekező
8:00 Ismerkedés
9:00 Tízórai
10:00 Zebrák, flamingók, kaffer szarvasvarjak, szavanna kifutó
11:00 Szavanna ház lakói - orrszarvúk, mongúzok, földimalacok
12:00 Ebéd
13:00 Ragadozók- medvék, tigrisek, oroszlánok, ázsiai vadkutyák
14:00 Fotózás állattal
15:00 Krokodilház, Japánkert, Lepkekert
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
kedd
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Kertész leszek
11:00 Különleges madarak- keselyűk, sisakos kazuár, keák
12:00 Ebéd
13:00 Állatbemutató
14:00 Mikrokozmosz- rovaros előadás
15:00 3D mozi
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
szerda
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Zoopedagógiai foglalkozás
11:00 Családok a szavannán-Zsiráfok, szurikáták
12:00 Ebéd
13:00 Tanyavilág Élet a parasztudvarban - kecskék, tehenek
14:00 Sünispotály
15:00 Kecskesimogató, tevék, alpakák
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
csütörtök
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Pampák világa - Dél-Amerika kifutó és Xantus ház
11:00 Xantus ház állatai, papagájok, langúrok
12:00 Ebéd
13:00 Szelíd óriások-elefántok, vízilovak
14:00 Főemlősök
15:00 Madagaszkár ház, makik, teknősök
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
péntek
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Borjúfókák, pingvinek
11:00 Az állatkert akrobatái- Fókák, medvék
12:00 Ebéd
13:00 Cápasuli
14:00 Varázshegy kiállításai
15:00 Varázshegy kiállításai
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
B program
hétfő
7:30 Gyülekező
8:00 Ismerkedés
9:00 Tízórai
10:00 Fotózás
11:00 Az állatkert akrobatái- Fókák, medvék
12:00 Ebéd
13:00 Kígyók bűvöletében- Mérgesház
14:00 Ausztrália különös erszényesei
15:00 Uzsonna
16:00 Búcsúzoo
kedd
7:30 Gyülekező
8:00 Játék, kézműves foglalkozás
9:00 Tízórai
10:00 Ragadozók
11:00 Szavanna ház lakói - orrszarvúk, mongúzok, földimalacok
12:00 Ebéd
13:00 Cápasuli
14:00 3D mozi
15:00 Uzsonna
16:00 Búcsúzoo
szerda
7:30 Gyülekező
8:00 Játék, kézműves foglalkozás
9:00 Tízórai
10:00 Biodóm
11:00 Vadállatmentés
12:00 Ebéd
13:00 Szelíd óriások-elefántok, vízilovak
14:00 Főemlősök
15:00 Uzsonna
16:00 Búcsúzoo
csütörtök
7:30 Gyülekező
8:00 Játék, kézműves foglalkozás
9:00 Tízórai
10:00 Kirándulás a trópusokon- Pálmaház
11:00 Akvárium, krokodilház
12:00 Állatbemutató
13:00 Ebéd
14:00 Családok a szavannán-Zsiráfok, szurikáták
15:00 Uzsonna
16:00 Búcsúzoo
péntek
7:30 Gyülekező
8:00 Játék, kézműves foglalkozás
9:00 Tízórai
10:00 Varázshegy kiállításai
11:00 Állatorvosok
12:00 Ebéd
13:00 Mikrokozmosz- rovaros előadás
14:00 Varázshegy kiállításai
15:00 Uzsonna
16:00 Búcsúzoo